O nas!

O nas!

W WhiteOak nie tylko projektujemy sprzęt wspinaczkowy, ale tworzymy go z pasją i zrozumieniem dla potrzeb prawdziwych miłośników wspinaczki. Nasza historia zaczęła się od wieloletniego doświadczenia w wspinaczce, a naszą misją jest dostarczanie sprzętu, na którym sami chcielibyśmy trenować

Chwytotablica WhiteOak

Naszym flagowym produktem jest Chwytotablica WhiteOak. Ta innowacyjna konstrukcja została stworzona z myślą o dostarczeniu maksymalnej użyteczności przy jednoczesnym minimalistycznym designie i prostej formie. Staramy się aby nasz sprzęt był nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny i dostosowany do potrzeb współczesnych wspinaczy.
Zastosowane drewno klonowe zapewnia optymalną wytrzymałość, jednak w przeciwieństwie do stosowanego prze konkurencję buku, nie ma tendencji do polerowania się na gładko co eliminuje problem ślizgających się chwytów.

Współpraca z Profesjonalistami Branży

Nasz sprzęt nie powstaje w próżni. W procesie projektowania i tworzenia ściśle współpracujemy z doświadczonymi zawodnikami, trenerami oraz wykwalifikowanymi fizjoterapeutami. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale także przekraczają je, zapewniając użytkownikom najlepsze wrażenia treningowe. Produkty WhiteOak znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnych domach, ale także na profesjonalnych obiektach wspinaczkowych oraz w ośrodkach treningowych kadry narodowej.

Nie tylko Wspinaczka

Jednak nie zamykamy się wyłącznie na wspinaczkę. WhiteOak oferuje również artykuły do treningu równowagi i mobility, które znajdują zastosowanie zarówno w gabinetach fizjoterapii, jak i klasycznych siłowniach. Nasze produkty, takie jak Foot Trainer, Balance Beam czy Slant Board, są dedykowane wszystkim poszukiwaczom równowagi, treningu w pełnym zakresie ruchu a także środowisku Barefoot.

Odkryj pełną gamę naszych produktów, które stanowią inspirację do wszechstronnego treningu i rozwijania swoich umiejętności fizycznych w najszerszym znaczeniu tego słowa!

Kuba: Założyciel WhiteOak na Tofana di Mezzo (3244 m),